MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10471496
nr 1047 1496
Nattygsbord
Ett par, längd: 47 cm, djup: 31 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:15:32
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr